Je winkelwagen is momenteel leeg
Maak versgemalen koffie voor alle soorten koffiebereidingen, van filterkoffie tot café crème tot echte espresso.
Maak versgemalen koffie voor alle soorten koffiebereidingen, van filterkoffie tot café crème tot echte espresso. De molen beschikt bovendien over 22 verschillende maalinstellingen en kegelvormige maalschijven van gehard roestvrijstaal die moeiteloos hele koffiebonen malen. De lage snelheid van het maalwerk met dubbele reductie zorgt voor een bijzonder aromavriendelijke maling.
De hoeveelheid gemalen koffie wordt geregeld door een elektronische timer en opgevangen in een opvangbak. Omdat er bij sommige koffiesoorten ook kleine steentjes onder de bonen kunnen zitten, is het apparaat ook voorzien van een steenbeveiliging die de bonenmaler tegen beschadiging beschermt.
Het transparante bonenreservoir van SAN-kunststof kan tot 250 gram bonen bevatten en is uitneembaar zodat het makkelijk gereinigd kan worden. De BPA-vrije kunststof behuizing is voorzien van een praktisch vak om het snoer van de bonenmaler uit het zicht in op te bergen. Een elektronische start/stop-knop en antislipvoetjes zorgen voor een comfortabele en veilige bediening.